Hakkımızda

HAKKIMIZDA

25 Yıllık ARA REKLAM ‘ın imalat tecrübesi ile 2013 yılında güncel teknik ve tredler doğrultusunda bebek, çocuk ve genç odası mobilyasında faaliyet göstermeye başladık.
Yeni nesil genç mobilyasında yeni bir bakış açısı kazandırmak istedik. Ebeveynlerin ve çocukların ortak bir çatı altında buluşacakları, hayallerini gerçeğe çevirebilecekleri bir marka yaratmak istedik.
Ve MOBO Mobilyanın Çocukçası doğdu.

 

»VİZYONUMUZ
MOBO’nun rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayan en hayati fark, markanın tasarıma verdiği hayati önemde saklıdır.farklı ve consept tasarımlarımızla önde gelen markalar arasında yer almak.
Yaratıcılığın temeli, geçen zamana ve değişen modaya rağmen daima güncel kalabilmektir.
Yalın ve sade çizgilerin renkli ve desenli öğelerle birleşmesiyle ortaya çıkan tasarımlarda mobilyalar bir değil birçok amaca hizmet veren araçlar olarak hayatımızda önemli bir yer tutar.
Dileğimiz odur ki gelecekte tasarım, mobilya sektöründe hiç olmadığı kadar özgür olacaktır. Bu özgürlük ve tasarımın ruhundan gelen özgünlük de doğal olarak, MOBO yu öncü kılmaya devam edecektir.

 

»MİSYONUMUZ
0-16 yaş arası yeni nesili özel alanlarında rahat hissettirecek, odalarında keyifle vakit geçirecekleri ,
Dünyayı keşfederken hayal güçlerini destekleyecek ürünler geliştirmektir.

 

»KALİTE ve ÜRETİM ANLAYIŞIMIZ
MOBO Mobilyanın Çocukçası ile bu yola çıkarken; gözünüzden bile sakındığınız çocuğunuza aynı değeri vererek başladık. Tasarımdan üretime kadar.
En başta mobilyalarımızda Cila ve boya kullanmadık.
*Avrupa Standartlarına uygun kullanılan ahşap içerikli hammaddelerin sağlığa zarar vermeyeceğini belgeleyen E1 sertifikasıyla onaylanmıştır.
Tasarımlarımızda bebek ve çocuk güvenliği için yuvarlak formlar olmasına özen gösterdik.
Her takımımıza kişiselleştirme imkanı tanıdık.Oğlunuzun adını yazdık dolabına, kızınızın elinin izini duvar kağıdına bastık. Bunu yaparken duvar kağıdını pamuk içerikli, baskıda ki boyasını su bazlı yaptık. Bebeğinize bir kat daha değer kattık.
Farklı şeylerde denedik ve kalıcı olandan yana karar verdik. Vitray yaptık mobilyalara. Sizi anlatan, anlam katan resimler uzun yıllar tadını çıkarmanız için.
Biz sizin için birkaç renk belirledik takımlarımızda. Güneş sarısı,

Mobo'dan
Haber Al
Ürünler
» Ana Sayfa
» Bebek Odası
» Genç Odası
Kurumsal
» Hakkımızda
» Gizlilik
» Garanti ve İade
 

» Tarihçe
» İnsan Kaynakları
» Bayilik
 

» Montaj
» Kullanım Önerileri
» Misyon© 2018 Mobo.com.tr | Sitemizde Yer Alan Tüm İçerik Ara Reklam A.Ş.'ne Aittir.
E-Ticaret
Sayfa Başı